Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

З 28 липня 2018 року аліменти не оподатковуються

10.08.2018 -

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що  Законом України від 03.07.2018 р. № 2477-VIII внесені зміни до ст.165 Податкового кодексу України, якими передбачено, що  до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу  платника податку не включаються  аліменти, які виплачуються  платнику податку згідно з рішенням суду або за добровільним рішенням сторін у сумах,визначених згідно із Сімейним кодексом України, у тому числі аліменти, що виплачуються нерезидентом.

Вказані зміни до Податкового кодексу набрали чинності з 28 липня 2018 року,  - Закон України від 03.07.2018 р. № 2477-VIII опублікованИЙ 27 липня 2018 року у офіційному виданні «Голос України».