Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Про особливості складання розрахунків коригування до податкових накладних, що видаються покупцям – платникам ПДВ

20.08.2018 -

ГУ ДФС у Київській області інформує, що ДФС України листом від 22.06.2018 №18983/7/99-99-15-03-02-17 "Про особливості складання розрахунків коригування до податкових накладних, що видаються покупцям – платникам ПДВ" роз’яснила особливості  заповнення табличної частини розрахунків коригування до податкових накладних, що видаються покуцям – платникам ПДВ в залежності від причин, з яких відбувається коригування.

У одному розрахунку коригування зміни можна внестидо декількох рядків податкової накладної, у разі якщо застосовується одна причина коригування, при цьому у розрахунку коригування має бути відповідна кількість «пар» рядків. При наявності  кількох різних причин коригування  податкової накладної, слід  складати відповідну кількість розрахунків коригування.

Разом з тим у вказаному листі зазначено, що помилки, допущені у заголовній частині податкової накладної (не пов’язані із зміною суми компенсації вартості товарів/послуг), виправляються шляхом складання розрахунку коригування, у якому в заголовній частині зазначаються виправлені дані, а таблична частина, включаючи і графу 2 "Причина коригування", не заповнюється.

Із вказаним листом можна ознайомитись на сайті ДФС України за адресоюhttp://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/72940.html.