Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Підсумки роботи податкової міліції Київщини за 9 місяців 2018 року були темою прес-конференції, що відбулась у ГУ ДФС у Київській області

09.10.2018 -

09 жовтня 2018 у Головному управлінні ДФС у Київській області відбулась прес-конференція першого заступника  начальника ГУ ДФС у Київській області Євгенія Азарова та  начальника оперативного управління ГУ ДФС у Київській області Романа Потапова на тему: „Підсумки роботи податкової міліції Київщини за 9 місяців 2018 року” для представників  засобів масової інформації.

Під час заходу Євгеній Азаров наголосив присутнім журналістам, що податкова міліція області не лише активно розкриває схеми ухилення від оподаткування, у яких задіяні платники податків, її представники входять до підрозділу «Фантом» ДФС України, який здійснює діяльність на території Донецької та Луганської областей, слідкуючи за тим, щоб на територію України із-за лінії розмежування не потрапляла контрабандна та контрафактна продукція.     Начальник оперативного управління ГУ ДФС у Київській області Роман Потапов детально зупинився на основних показниках роботи оперативного та слідчого підрозділів, повідомивши, зокрема, що завдяки  їх роботі протягом  січня-вересня 2018 року  в ЄРДР зареєстровано 58 кримінальних правопорушень, з яких 50 або 86% відносяться до категорії тяжких та особливо тяжких та до державного бюджету надійшло коштів за рахунок відшкодування збитків по кримінальних провадженнях на загальну суму 21,1 млн. гривень.

Протягом дев’яти місяців слідчими закінчено 23 кримінальних провадження, що обліковані в ЄРДР за матеріалами оперативних працівників, з яких 16 направлено до суду та 7 – закрито на підставі  п. 2 ч. 1 ст. 284 КК України.

За фактами незаконної заяви на відшкодування ПДВ з державного бюджету розпочато 4 кримінальні провадження на суму 20,5 млн. грн. та розпочато 15 кримінальних проваджень за фактом ухилення від сплати ПДВ, з яких 1 за фактом неправомірного використання спецрежиму  сільськогосподарських виробників (переробників), на суму 81,4 млн. грн. та відшкодовано збитків по кримінальним провадженням даної категорії зареєстрованих в ЄРДР у минулих роках на суму 9,2 млн. гривень. 

У поточному році за ініціативою оперативних підрозділів перевірено 15 фактів отримання бюджетних коштів, з доведеного ГОУ ДФС України переліку підприємств замовників – переможців державних закупівель, за результатами проведених заходів встановлено 15 порушень. По кримінальних провадженнях даної категорії відшкодовано збитків на суму 2,9 млн. гривень.

Серед основних досягнень податкової міліції області:

ліквідація 6 «конвертаційних центрів», через які проконвертовано 1 млрд. 514 млн. грн. (ймовірні втрати бюджету 257 млн. грн.), накладено арешт на грошові кошти на суму 2,8млн. грн.;

у ході відпрацювання «конвертаційних центрів» встановлено 74 СГД-вигодонабувачів, по 19 з них уже ініційовано проведення документальних перевірок, по інших збирається доказова база для проведення позапланових документальних перевірок;

ініційовано проведення 175 перевірок СГД – вигодонабувачів «конвертаційних центрів», викритих у минулих роках, з них проведено 30 перевірок, за результатами яких донараховано 13,7 млн. грн., стягнуто – 7,2 млн. грн.

у напрямку протидії кримінальним правопорушенням у митній сфері розпочато 7 кримінальних проваджень, в т.ч. 5 - за ч. 3 ст. 212 КК України;

з незаконного обігу у поточному році оперативними працівниками вилучено ТМЦ на загальну суму 96,3 млн. грн., у тому числі підакцизної групи на суму 72 млн. грн., з яких: ЛГВ в кількості 739,2 дал на суму 1,8 млн. грн.; ПММ в кількості 160,4 тонн на суму 5 млн. грн.; спирту в кількості 240 тис. дал на суму 60,1 млн. грн.; автомобілів 3 од. на суму 1,8 млн. грн.; тютюнових виробів 109 тис. пачок на суму 3,4 млн. грн.

За результатами проведених оперативними підрозділами заходів припинено діяльність 8 підпільних виробництв, з яких 3 – незаконного виготовлення лікеро-горілчаних виробів, 4 – незаконного виготовлення спирту, 1 – паливно-мастильних матеріалів.

В даному напрямку роботи розпочато 5 кримінальних проваджень, з них до суду направлено 1 кримінальне провадження за ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 204 КК України.

Під час прес-конференції керівники підрозділу податкової міліції Київщини відповіли на численні запитання журналістів.

Фотоматеріали по темі

/
  • Підсумки роботи податкової міліції Київщини за 9 місяців 2018 року були темою прес-конференції, що вдбулась у  ГУ ДФС у Київській області