Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Олексій Кавилін: «Надходження до Держбюджету зросли на 34%»

12.10.2018 -

За січень-вересень 2018 року від платників податків Київщини до зведеного бюджету України надійшло 16,6 млрд. грн. Про це повідомив начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін. За наданою ним інформацією, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року у приведених умовах цей показник зріс на 28% або 3,6 млрд. грн.

Зокрема, він зазначив, що до державного бюджету з початку  2018 року зібрано 8 мільярдів гривень. При цьому, темп росту до відповідного періоду минулого року складає 34%, що дорівнює 2 мільярдам гривень додаткових надходжень до бюджету.

Коментуючи надходження у розрізі основних платежів, Олексій Кавилін підкреслив, що сума, яка надійшла зі сплати ПДВ, зросла на 37%. Так, за 9 місяців поточного року платники ПДВ перерахували до державного бюджету 3,6 мільярда гривень, що на 981 млн. грн. більше за відповідний показник 2017 року.

На 25% зросла сума, перерахована від сплати податку на доходи фізичних осіб – 1,8 млрд. грн. із сумою додаткових надходжень у 371 мільйон гривень.

На потреби збройних сил України платники Київської області перерахували 531 млн. грн. військового збору, що на 104 мільйони гривень більше, аніж було сплачено минулого року.