Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Надходження до Держбюджету від платників Київщини зросли на 35%

05.11.2018 -

За повідомлення начальника ГУ ДФС у Київській області Олексія Кавиліна, за 10 місяців 2018 року до зведеного бюджету забезпечено 18,6 мільярда гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року у приведених умовах, надходження збільшилися на 29% або 4,2 млрд. грн.  

Зокрема, він зазначив, що до Державного бюджету надійшло майже 9 мільярдів гривень, підкресливши, що сума, перерахована платниками Київської області, зросла на 35%. Це означає 2,3 млрд. грн. додаткових коштів.

Сплата податку на додану вартість збільшилася на 37% і складає 4,1 млрд. грн. Додатково до державної скарбниці перераховано 1,1 мільярда гривень.

Від сплати податку на доходи фізичних осіб надійшло 2,1 млрд. грн. Цей показник на третину перевищує минулорічний у відповідних умовах: додатково надійшло 464 мільйона гривень.   

На потреби збройних сил України платники Київщини перерахували 599 млн. грн. військового збору, що на чверть більше, аніж за відповідний період попереднього року. Додатково забезпечено 119 мільйонів гривень.