Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Реалізація виробів медичного призначення та лікарських засобів – лише шляхом застосування РРО

09.01.2019 -

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що відповідно до змін, внесених до Податкового кодексу Законом України від 23.11.2018р. № 2628-УІІІ,   з 01 січня 2019 року набрала чинності нова редакція п.296.10 ст.296 ПКУ, згідно з якою платники єдиного податку, що здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення незалежно від групи єдиного податку та обсягу річного доходу у разі здійснення готівкових розрахунків,  зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Відповідно до абз.13 ст. 2 Закону України від 06.07.1995р. № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями, вироби медичного призначення (медичні вироби) – будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та (або) забезпечення таких процесів.
     Лікарський засіб – це  будь-яка речовина або комбінація речовин (одного або декількох активних фармацевтичних інгредієнтів та допоміжних речовин), що має властивості та призначена для лікування або профілактики захворювань у людей, чи будь-яка речовина або комбінація речовин (одного або декількох АФІ та допоміжних речовин), яка може бути призначена для запобігання вагітності, відновлення, корекції чи зміни фізіологічних функцій у людини шляхом здійснення фармакологічної, імунологічної або метаболічної дії або для встановлення медичного діагнозу – абз.2 ст. 2 Закону України від 04.04. 1996 р. № 123/96-ВР «Про лікарські засоби».