Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податківці Київщини встановили 19 порушень у сфері держзакупівель

11.01.2019 -

У поточному році за ініціативою оперативних підрозділів перевірено
19 фактів отримання бюджетних коштів з доведеного ГОУ ДФС України переліку підприємств замовників – переможців державних закупівель. За результатами проведених заходів встановлено 19 порушень.

У кримінальних провадженнях даної категорії відшкодовано збитків на суму 2,9 млн. гривень.

За матеріалами оперативних працівників до ЄРДР внесено 19 кримінальних проваджень (14 - за ст. 191, 4 - за ст. 212, 1 – за ст. 209 КК України) відносно посадових осіб СГД, задіяних в сфері державних закупівель.

В рамках досудового розслідування кримінальних проваджень проведено слідчі дії, за результатами яких вилучено оригінали документів, які використовувалися для участі в тендерних закупівлях, понад 1200 засобів захисту виробництва Російської Федерації, які призначалися для передачі на АЕС під виглядом продукції виробництва Чеської Республіки, 3695 комплектних одиниць протигазів сумнівного походження орієнтованою вартістю понад 14,0 млн. гривень.   

За матеріалами оперативних працівників розпочато 4 кримінальні провадження за ст. 209 КК України за фактом легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.