Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Платники Київщини сплатили за 2018 рік 8,5 млрд. грн. єдиного внеску

11.01.2019 -

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за січень-грудень 2018 рік складають в сумі 8,5 млрд. грн. Темп росту до 2017 року складає 29%, що дорівнює 1,9 млрд. грн. додаткових коштів на виконання державних соціальних гарантій.

Головне управління ДФС у Київській області інформує, що фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають до органів доходів і зборів Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.
Звітним періодом є календарний рік.

Звіт подається за формою № Д5 згідно з додатком 5 до Порядку № 435 із зазначенням типу форми «початкова».

Фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст. 26 Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такими  особами  звіт не подається.

У разі самостійного визначення бази нарахування єдиного внеску ФОП, у тому числі ті, які обрали спрощену систему, та які отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст. 26 Закону №1058 та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу,   формують та подають до органів доходів і зборів Звіт самі за себе один раз на рік у терміни, визначені п. 2 розд. ІІІ Порядку № 435, звітним періодом для них є календарний рік.