Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Деклараційна кампанія вийшла на фінішну пряму

16.04.2019 -

Головне управління ДФС у Київській області  нагадує громадянам, які у 2018 році отримали доходи, з яких не сплачені податки, про необхідність подання податкової Декларації про майновий стан і доходи та сплати податку до бюджету, оскільки це є їх конституційним обов’язком.

Громадяни зобов’язані включити суму отриманих доходів до загального річного оподатковуваного доходу за  звітний 2018 рік і не пізніше 02 травня 2019 року подати річну декларацію про майновий стан і доходи до  податкової інспекції за місцем своєї реєстрації.

Безкоштовні консультації щодо  заповнення податкової декларації та бланки декларації Вам нададуть у податкових інспекціях за місцем реєстрації.

Для Вашої зручності працює електронний сервіс ДФС «Електронний кабінет платника», через який податкову декларацію про майновий стан і доходи  можна подати в електронному вигляді, не відвідуючи податкову.

Детальна інформація щодо порядку заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи та форма для її заповнення розміщені на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/deklaruvannya-dohodiv-gromadyan-2019 .

Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за посиланнямhttps://cabinet.sfs.gov.ua/або через веб-портал ДФС України: https://sfs.gov.ua/.