Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Майнові податки: Транспортний податок

02.08.2019 -

Головне управління ДФС у Київській області нагадує платникам податків, що транспортний податок сплачують  фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі з року випуску якого минуло не більше 5-ти років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів  мінімальної заробітної плати, встановленої на  01 січня податкового (звітного) року (у 2019 році  - це 1564875,0грн.).

Ставка податку становить 25000,0 грн. за кожен  такий легковий автомобіль.

На Київщині обліковується 511 потенційних платників транспортного податку. Фахівцями ГУ ДФС сформовано 332 податкові повідомлення-рішення  на загальну суму 6,7 млн. грн., з них вручено 259 на суму 5,3 млн. грн., що складає 80,1%.

Станом на 30.07.2019  платниками сплачено 6,9 млн. грн. транспортного податку, з них 4,5 млн. грн. по ППР поточного року та 2,4 млн.грн.  погашено боргу та штрафних санкцій.

У ГУ ДФС у Київській області нагадують, що транспортний податок фізичним особам обчислює  контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку, який надсилає (вручає) платнику  податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

Сплачується транспортний податок фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

ГУ ДФС у Київській області наголошує, що фізичні особи – платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:

- об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжності між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими оригіналами відповідних документів, зокрема, документами на право власності, контролюючий орган за місцем проживання (реєстрації) платника податку проведе перерахунок податку і надішле новее податкове повідомлення-рішення, а попереднє податкове повідомлення-рішення вважатиметься скасованим (відкликаним).

Раніше повідомлялося про терміни сплати транспортного податку. 

Також нагадувалося про сплату земельного податку.