Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Олексій Кавилін: За півроку бізнес Київської області отримав від держави 864 млн. грн. відшкодування ПДВ

02.08.2019 -

За перше півріччя держава повернула бізнесу Київщини 864 млн. грн. із 912,2 млн. грн. ПДВ, задекларованих до відшкодування. Про це повідомив начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін. Він підкреслив, що цей показник збільшився на 39% або 242 мільйона гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року.

При цьому, Кавилін зазначив, найбільші суми з бюджету повернуто юрособам-представникам переробної промисловості – 511 млн. грн., постачальникам електроенергії та газу – 105 млн. грн., оптової та роздрібної торгівлі та ремонту автотранспорту – 73,5 млн. грн. У свою чергу, фізичні особи-підприємці повернули з бюджету 1,3 млн. грн. «Найбільші суми отримали підприємці зі сфери транспортних послуг, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, а також  переробної промисловості», - сказав начальник фіскальної служби Київської області. 

Окремо Олексій Кавилін зауважив, що на території області, внаслідок роботи спеціалістів фіскальної служби регіону, значно скоротилася частка схемного податкового кредиту.  Так, цьогоріч за результатами перевірок податківці Київщини упередили із заявлених до відшкодування сум ПДВ 64,4 млн. грн. Це становить 7% від заявлених сум, у той час коли минулого року більше третини із заявленої на відшкодування виявилася безпідставною: 406,6 млн. грн. або 34% з 1,2 млрд. грн. задекларованих суб’єктами господарювання.

Кавилін також підкреслив, що на Київщині ПДВ продовжує зберігати позиції бюджетоформуючого податку: з урахуванням відшкодування сума сальдо складає 2,2 млрд. грн.

Раніше повідомлялося, що платники податків Київської області сплатили до держбюджету 6,6 млрд. грн.

Також повідомлялося, що дохід місцевих бюджетів Київської області зріс на 1,3 млрд. грн.

Крім цього, за шість місяців платники Київщини збільшили приріст з ПДВ на 30%.