Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Нові методи запобігання порушень митних правил на Київській митниці ДФС

11.10.2019

Київської митницею ДФС на постійній основі проводяться заходи щодо підвищення професійних навиків співробітників управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії та митного поста «Аеропорт Бориспіль».

Так з метою виявлення громадян підвищеного ризику у пунктах пропуску через митний кордон України проведено заняття з профайлінгу. Зазначений курс спрямований на отримання попередньої інформації про людину, вербальну взаємодію, встановлення первинного контакту та застосування технік спілкування та впливу. Проведено практичні зайняття для виявлення індивідуальних психологічних особливостей людини, спостереження та виявлення брехні та прихованих мотивів. 

Навчання проводили :

Кіпішинов Валерій - поліграфолог, профайлер, діючий член Британської та Європейської асоціації поліграфологів, віце-президент Української асоціації не інструментальної детекції брехні;

Тихоненко Олександр - магістр з державної безпеки Інституту Управління державної охорони України КНУ ім. Т.Г. Шевченко.

Надалі отриманий досвід буде застосований для виявлення порушень митного законодавства України.

Довідково: Поняття профайлінгу («англ. рrofile» - профіль) – це сукупність методів і методик оцінювання та прогнозування поведінки особи на підставі аналізу найінформативніших ознак, психологічного портрета особи, характеристик зовнішності, невербальної та вербальної поведінки, місцеперебування тощо.

Фотоматеріали по темі

/
  • Нові методи запобігання порушень митних правил на Київській митниці ДФС