Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Працівники податкової міліції повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил

04.11.2019 -

Сьогодні, 4 листопада 2019 року, у ГУ ДФС у Київській області урочисто вітали працівників оперативного управління, які повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил на сході України.

Підполковники податкової міліції Лишиленко Тарас, Щур Вячеслав та Ямполець Дмитро несли службу у складі спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» на лінії розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях. «Контроль за переміщенням товарів, викриття фінансових злочинів у зоні АТО – це лише невелика частина обов’язків, які здійснювали наші колеги   протягом чотирьох місяців на одному з контрольних пунктів перетину лінії розмежування», - підкреслив начальник оперативного управління Роман Потапов. «Я щиро бажаю вам миру, добра та міцного здоровя. Вдячний вам за мужність та відвагу та непохитність у забезпеченні безпеки економічних інтересів нашої держави».

З 2015 року до служби в зоні АТО в складі «Фантому» було залучено 74 співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Київській області. 2 наразі перебувають на Донбасі.