Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В міжнародному поштовому відправленні з Китаю до України прямувало 2 кг прекурсорів

06.11.2019 -

Працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії, митного поста «Спеціалізований» Київської митниці ДФС у співпраці з ГУ БКОЗ СБ України зафіксовано факт контрабанди прекурсорів у міжнародних поштових відправленнях.

Службовий собака митників Мішель на митному посту «Спеціалізований» на території одного з міжнародних поштових операторів спрацював на поштове відправлення, яке надійшло з Китаю. Було виявлено порошкоподібну речовину білого кольору, яка знаходилась в 2 пакунках в пластиковому пакеті з маркуванням «CELLULOSE SODIUM», загальною вагою 2 кг.

Згідно отриманої відповіді з профільного митного експертного закладу, у складі даної порошкоподібної речовини виявлено фенілацетон та ПМК-гліцидат, прекурсори, обіг яких обмежено і стосовно яких встановлюються заходи контролю, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 770 від 06.05.2000 року (Таблиці IV, Список №1). Зазначені прекурсори використовуються для виробництва наркотичних засобів таких як метамфетамін, амфетамін та МДМА.

По викладеному факту співробітниками Київської митниці ДФС  складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

В результаті відпрацювання «контрольованої поставки» було розпочато кримінальне провадження за фактом вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.305 Кримінального кодексу України.

Внаслідок проведення слідчих дій було задокументовано протиправну діяльність особи, яка здійснила контрабанду прекурсорів з Китаю в Україну. Згодом їй було оголошено про підозру у вчиненні злочину.