Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Співробітники податкової міліції Київщини ліквідували схему незаконного імпорту мобільних телефонів та оргтехніки

07.11.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками податкової міліції центрального апарату ДФС під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували схему незаконного імпорту в Україну мобільних телефонів та оргтехніки, за якою протягом 2018-2019 рр. було проведено операцій на суму понад 50 млн. гривень.

В рамках проведення операції «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу посадових осіб місцевих компаній, які ввозили в Україну поза митним контролем мобільні телефони та оргтехніку китайського виробництва. Сертифікацію вказаної продукції на території України проводили на підставі підроблених документів або взагалі не проводили.

У подальшому незаконно імпортовані товари реалізовували кінцевим споживачам на території України через мережу Інтернет, у т.ч. через спеціалізований Інтернет-магазин, користуючись для доставки товару послугами однієї з логістичних компаній.

При цьому, кінцеві споживачі оплачували отримані товари через сервіс фінансової компанії в адресу підконтрольних фігурантам ФОП, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Такі дії дозволяли зловмисникам приховувати реальні обсяги доходів та ухилятися від сплати податків.

За результатами проведених слідчих дій (обшуків) з незаконного обігу вилучено 254 смартфони та 1016 гаджетів (браслети, гарнітура Bluetooth, Wi-Fi підсилювачі, пауер банки, колонки, навушники, ваги електронні, роутери, безпровідні зарядки, ТВ приставки, моноподи тощо) відомих торгових марок, загальною орієнтовною вартістю близько 2,7 млн. гривень, а також штампи підконтрольних ФОП, чорнові записи, електронні носії інформації та інші докази незаконної діяльності.

До суду направлено клопотання про накладення арешту на вилучене майно та документи.

Триває слідство.