Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Через пункт пропуску «Бориспіль» до Китаю намагалися незаконно вивезти предмети, які ймовірно є історичною та культурною цінністю

14.11.2019 -

Під час проведення заходів посиленого контролю, в багажному відділенні аеропорту «Бориспіль» працівниками Управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС було виявлено валізу з предметами, які викликали професійний інтерес митників, тож було вирішено ретельніше їх перевірити.

Для більш детального огляду валізи було запрошено авіапасажира, власника багажу – 20-річного громадянина Китаю, який повертався з України на батьківщину.

За результатами огляду валізи пасажира було виявлено старовинні предмети: два німецькі фотоапарати «Лейка», виготовлені на початку Другої світової війни та дві овальні дерев’яні ікони  ймовірно Богоматері та Архангела Гавриїла  кінця ХІХ початку ХХ століття.

Дозволу на переміщення даних предметів громадянин не мав і, відповідно, не декларував їх.

Складено протокол про порушення митних правил. Предмети вилучено. Вартість і походження культурних цінностей буде встановлено після проведення експертизи.