Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Через пункт пропуску «Бориспіль» намагалися незаконно ввезти товар брендів "Loro Piana" та "Brioni" майже на 60 тисяч євро

25.11.2019 -

Мобільною групою в пункті пропуску «Бориспіль» в терміналі Д за наявною оперативною інформацією зафіксовано переміщення брендових товарів через митний кордон України з порушенням митних правил.

Для проходження митного контролю громадянка самостійно обрала спрощену систему – «зелений коридор», чим, зокрема,  засвідчила, що переміщувані нею через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами.

Працівниками Управління  протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС разом із співробітниками ГЦ ОТЗ Державної прикордонної служби проведено огляд багажу та ручної поклажі громадянки на предмет переміщення брендових речей. За результатами огляду виявлено близько 30 пар взуття бренду "Loro Piana" та 10 одиниць джинсових брюк бренду "Brioni" загалом орієнтовною вартістю згідно товарних чеків 59260 євро.

Відносно громадянки складено протокол за ст.471 Митного кодексу України. Товари прийнято на зберігання за уніфікованою митною квитанцією, відповідно – громадянка муситиме надалі або сплатити податки на ввезення даного товару, або вивезти його за межі України.