Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Співробітники податкової міліції Київщини зупинили діяльність конвертаційного центру

25.11.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури зупинили діяльність конвертаційного центру, оборот коштів якого з 2018 р. по теперішній час склав більше 130 млн. гривень.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки м. Києва, Київської та інших областей України протиправні послуги з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття незаконної діяльності фігуранти зареєстрували та придбали низку підприємств, на рахунки яких реально діючі підприємства перераховували безготівкові кошти у вигляді оплати за ТМЦ (роботи, послуги). Вказані кошти поверталися замовникам конвертації, за винятком 10-12 %, які слугували оплатою за послуги конвертації. При цьому готівку конвертатори отримували від підприємств реального сектору економіки, які здійснюють реалізацію товарно-матеріальних цінностей за готівку у роздрібних мережах. Таким чином, протягом 2018-2019 рр. було проконвертовано більше130 млн. гривень.

За результатами проведених обшуків, проведених в офісному приміщенні та за місцями проживання фігурантів, з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання реєстраційні документи та печатки підконтрольних підприємств, чорнові записи, ключі доступу до банківських рахунків, електронні носії інформації та комп’ютерну техніку.

Триває слідство.