Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Слідчі ГУ ДФС Київщини розслідують незаконне ввезення в Україну 1 млн. пачок цигарок іноземного виробництва

27.11.2019 -

Слідчим управлінням ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області розслідується кримінальне провадження за фактом незаконного транспортування з метою збуту підакцизних товарів та підробки документів.

Встановлено, що у 2017 році до аеропорту «Бориспіль» з іншої держави прибуло повітряне судно, під час огляду якого виявлено 2 тисячі коробок, у яких містились 1 млн. пачок цигарок іноземного виробництва без марок акцизного податку України, вантажоотримувачем та покупцем яких, згідно з авіанакладною нібито виступало підприємство України, яке ці відомості спростувало, що свідчить про підробку товарно-супровідних документів.

У листопаді поточного року, за клопотанням слідчого та прокурора судом на вищевказані тютюнові вироби вартістю понад 10 млн. грн. накладено арешт та зобов’язано їх передати в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Розслідування триває, проводяться заходи щодо встановлення осіб, які організували незаконне ввезення на територію України підакцизних товарів з метою їх притягнення до кримінальної відповідальності.