Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Працівники податкової міліції повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил

02.03.2020 -

Сьогодні, 2 березня 2020 року, у ГУ ДФС у Київській області урочисто вітали працівників оперативного управління, які повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил на сході України.

Майори податкової міліції Шеховцов Сергій та Коваленко Ярослав несли службу у складі спецпідрозділу податкової міліції ДФС «Фантом» на лінії розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях. «Контроль за переміщенням товарів, викриття фінансових злочинів у зоні АТО – це лише невелика частина обов’язків, які здійснювали наші колеги  протягом чотирьох місяців на контрольних пунктів перетину лінії розмежування», - підкреслив начальник оперативного управління Роман Потапов. «Я щиро бажаю вам миру, добра та міцного здоров’я. Вдячний вам за мужність та відвагу та непохитність у забезпеченні безпеки економічних інтересів нашої держави».

З 2015 року до служби в зоні АТО в складі «Фантому» було залучено 75 співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Київській області. 7 наразі перебувають на Донбасі.

Фотоматеріали по темі

/
  • Працівники податкової міліції повернулися з району проведення операції Об’єднаних сил