Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У підпільному алкогольному цеху Київщини, продукція якого реалізувалась через мережу Інтернет, вилучено фальсифікату майже на 700 тис. гривень

24.03.2020 -

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, зупинено роботу підпільного виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів з недоброякісної сировини та вилучено велику партію фальсифікату.

В рамках проведення операції «Акциз - 2020» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України було встановлено, що на території Київської області функціонує підпільне виробництва, де з недоброякісної сировини незаконно виготовляють лікеро-горілчані вироби. У подальшому готовий фальсифікат реалізовували через низку спеціалізованих сайтів у мережі Інтернет.

За результатами проведених невідкладних заходів підпільне виробництво ліквідовано. З незаконного обігу вилучено понад 3 тис. літрів лікеро-горілчаних виробів, а також обладнання для масового виробництва лікеро- горілчаних виробів та транспортний засіб, який використовувався в незаконній діяльності. Загалом вилучено ТМЦ орієнтовною вартістю 1,1 млн. грн., у т.ч. підакцизних товарів – на суму 837 тис. гривень. Вилучені товарно-матеріальні цінності, у т.ч. підакцизні товари передані на відповідальне зберігання.

Триває слідство.