Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Діяльність потужного конвертцентру припинили працівники податкової міліції Київщини

29.07.2020 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київський області спільно з працівниками слідчого відділу поліції Печерського УП ГУ НП, виявили та припинили на території м. Києва незаконну діяльність потужного «центру мінімізації платежів у бюджет», через який було проведено операцій на суму понад 330 млн.гривень.

В рамках досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 358 КК України, було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки протиправні послуги з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

Реально діючі підприємства перераховували безготівкові грошові кошти на рахунки підконтрольних учасникам «центру мінімізації платежів у бюджет» підприємств за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (промислові та будівельні товари). У свою чергу, фігуранти передавали незаконно «проконвертовану» готівку разом з підробленими первинними документами.

За результатами 15 санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях і за місцями проживання фігурантів та їх автомобілях було вилучено 60 печаток СГД з ознаками «транзитності» і «фіктивності», первинні бухгалтерські документи та чорнові записи, які свідчать про незаконну діяльність вказаного угрупування, а також накладено арешт на суми лімітів ПДВ в системі електронного адміністрування ПДВ ДПС України підприємств з ознаками фіктивності у розмірі 4,8 млн гривень.

Триває слідство.