Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Директору одного з підприємств Волині вручено повідомлення про підозру в ухиленні від сплати 23 млн. гривень

20.11.2020

За матеріалами, наданими управлінням власної безпеки ГУ ДФС у Київській області, Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.364, ч.2 ст.364, ч.3 ст.212, ч.2 ст.366, ч.3 ст.209 Кримінального кодексу України.

В ході досудового слідства встановлено, що службові особи одного з підприємств Волинської області, під час реалізації імпортованих транспортних засобів, за рахунок проведення фінансових операцій, які не мали реальних наслідків, а були проведені з метою легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах на суму 23 млн. грн. та внесли завідомо неправдиві відомості до офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

12 листопада, Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань, спільно зі співробітниками управління власної безпеки ГУ ДФС у Київській області, проведено ряд обшуків за місцем проживання службових осіб зазначеного підприємства у Львівській та Волинській областях.

Директору зазначеного підприємства вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбаченихч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 366 КК України.

Слідчі дії тривають.

ГУ ДФС у Київській області