Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Викрито підприємців Київської області, які організували схему з ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах

06.01.2021 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області в ході досудового розслідування під процесуальним керівництвом обласної прокуратури в рамках проведення цільової операції «Мережа» викрили підприємців, які організували схему з ухилення від сплати податків на понад 13 мільйонів гривень

Службові особи одного з підприємств Київської області з метою приховування від оподаткування не відображали у повному обсязі в документах податкової звітності реалізацію широкої номенклатури товарів побутового призначення в адресу кінцевих покупців, що дозволило їм ухилитися від сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету на суму понад 13 млн. грн.   

В ході проведення обшуків офісних, складських та житлових приміщень встановлено та вилучено офісну техніку, документи «чорної бухгалтерії» та готівкові кошти в еквіваленті понад 2 млн. грн.

На даний час слідством вживаються заходи, спрямовані на відшкодування збитків та спрямування не отриманих коштів до бюджету.