Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Київська митниця ДФС приймала делегацію Митної адміністрації Фінляндії

13.12.2016 -

Київська митниця ДФС за участю в.о. начальника митниці Івана Бережнюка вкотре приймала в гостях міжнародну делегацію. Цього разу на митному посту «Південний термінал» перебували колеги з Митної адміністрації Фінляндії.

Генеральний директор Митної адміністрації Фінляндії Антті Хартікайнен, директор Департаменту зі збору податків Том Ферм, старший митний інспектор Адміністративного департаменту Пасі Тойванен ознайомилися з сучасною європейською інфраструктурою митного поста «Південний термінал». Митники на чолі з начальником митного поста «Південний термінал» Віталієм Васільєвим продемонстрували фінським колегам роботу програмного забезпечення, за допомогою якого проводиться митне оформлення та дали змогу поспостерігати за цим процесом. Особливе зацікавлення іноземці проявили також стосовно автоматизованого аналізу та оцінки ризиків в українській митній системі АСАУР.

Цікавили поважних іноземних колег також процес реформування діяльності в митній сфері, взаємодія з питань протидії митним правопорушенням, питання митно-тарифного регулювання та перспективи розвитку інформаційного обміну.