Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Київщині урочисто підняли Державний Прапор України та Прапор Євросоюзу

12.05.2017 -

11 травня 2017 року з нагоди ухвалення Радою Європейського Союзу рішення про надання Україні безвізового режиму біля будівлі Київської обласної державної адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапору Євросоюзу.  У ході заходу учасники підкреслили важливу роль українського народу у здійсненні заходів щодо інтеграції України до європейського суспільства, зокрема, у контексті наближення держави до політичних, економічних та соціальних норм ЄС. 

В урочистостях також взяла участь заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Елла Слепян, яка  наголосила на необхідності застосування європейських стандартів в Україні з метою підвищення рівня життя громадян. “Наразі ця подія символізує результат зусиль, що їх доклали українці до усунення бар’єрів між Україною та країнами Європейського Союзу. Між інших преференцій підписання безвізового режиму надасть можливостей і для розвитку ділових відносин, для чого фіскальна служба докладатиме максимальних зусиль, поступово запроваджуючи європейські стандарти у свою діяльність”. 

На 17 травня 2017 року призначена церемонія підписання рішення про безвізовий режим для України президентом ЄП та представником головування у Раді ЄС. Рішення про надання безвізового режиму Україні набуде чинності через 20 днів після опублікування його в офіційному віснику Європейського союзу: орієнтовно 11 червня 2017 року.