Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податківці Київщини вшановують ветеранів

10.05.2018 -

Пам’ятаючи про події та зберігаючи пам’ять про Велику Вітчизняну війну та тих, хто стояв на захисті Батьківщини, податківці Київщини віддали шану Рафальському Радіславу Івановичу - учаснику партизансько-підпільного руху у Великій Вітчизняній війні, члена правління Київського міського та обласного патріотичного клубу «Пошук». Указом Президента України №303/2012 за мужність і самовідданість, виявлені в боротьбі з фашистськими загарбниками у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, вагомий особистий внесок у справу соціального захисту ветеранів, багаторічну громадську діяльність нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня.

 «Ви залишаєтеся  для нас зразком мужності, сили духу та витривалості. Наш обов’язок – зберегти здобутки переможців, які врятували країну від нацистської навали. Для нас – спадкоємців – важливо зберегти пам'ять про нетлінний подвиг, адже саме цей день – нагадування про безцінність життя. Щиро бажаю вам міцного здоров'я і довголіття, добра, радості та оптимізму», - з такими словами звернулася   в.о. заступника начальника ГУ ДФС у Київській області Ірина Ярошевська, вітаючи Радіслава Івановича.  

 За плідну працю в ДПІ по Київській області Рафальському Р.І. присвоєно персональне звання радник податкової служби І рангу. Має медалі «За доблестный труд» (1970), «За трудовую доблесть» (1976), «В честь 1500-летия Киева» (1983), «Ветерану труда» (1989).