Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Керівництво ГУ ДФС взяло участь у засіданні робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати.

11.06.2018 -

8 червня 2018 року у приміщенні Київської обласної державної адміністрації під головуванням очільника області Олександра Горгана відбулося засідання робочої групи з питань легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати.

У заході взяли участь в.о. начальника ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін, заступник начальника Оксана Міюц, керівництво Головного управління Держпраці та Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, представники органів виконавчої влади та керівники ОПГ Київщини. У ході засідання виступили голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

Серед питань, що обговорювалися, – здійснення перевірок органами ДФС у Київській області щодо фактів використання праці неоформлених працівників, ужиття заходів спрямованих на погашення боргу з єдиного внеску, здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, а також забезпечення соціальних прав застрахованих осіб та наповнення бюджету Пенсійного фонду України.  

 «Важливість проведення подібних заходів, у першу чергу, обумовлена необхідністю наповнення бюджетів усіх рівнів за рахунок легалізації найманої праці та збільшення кількості платників податків», - зазначив Олексій Кавилін, коментуючи підсумки заходу.

«Підкреслю, що у напрямі роботи з виявлення неофіційно оформлених працівників чи не першочергове значення має обмін інформацією між органами виконавчої влади. Так, з метою підвищення результативності роботи, між ГУ ДФС у Київській області та ГУ Держпраці регіону підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію. Крім цього,  в рамках Порядку обміну інформацією про відомості щодо порушень законодавства про працю, ведеться активна спільна робота з Пенсійним фондом Київської області, що у певній мірі дозволяє своєчасно попереджати випадки порушення законодавства та запобігати ухиленню від сплати відповідних податків до бюджету».