Територіальні органи ДФС
у Київській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Позиція ГУ ДФС у Київській області щодо публікації в Інтернет-виданні Zn.ua (Дзеркало тижня) про перевірку ТОВ «Комплекс Пушкінський»

23.08.2016 -

Документальна перевірка ТОВ «Комплекс Пушкінський» проводилася фахівцями ГУ ДФС у Київській області згідно плану – графіку проведення документальних перевірок на січень 2016 року. У зв’язку з наданням підприємством заяви про втрату документів, перевірка була перенесена на 90 днів. За результатами перевірки складено акт від 24.05.2016 року.

У періоді, що перевірявся, ТОВ «Комплекс Пушкінський» здійснювало будівництво та реконструкцію готельного комплексу в м. Донецьк.

Одним із багаточисленних порушень виявлених в ході перевірки є формування собівартості придбаних (виготовлених) та реалізованих товарів (робіт, послуг) та податкового кредиту з податку на додану вартість за рахунок первинних документів з реквізитами ТОВ «Сінтезіс Інжиніринг». Надані до перевірки акти виконаних робіт (наданих послуг) складені з порушенням вимог щодо складання первинних документів, а саме: акти виконаних робіт (наданих послуг) складені в довільній формі, а не за формою N КБ-2в, яка передбачена  наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 4 грудня 2009 року № 554 «Про затвердження типових форм первинних документів з обліку в будівництві»; в актах виконаних робіт (наданих послуг) не зазначені кількість використаних людино-годин та заробітна плата робітників, задіяних на виконанні робіт; не вказані дата та місце складання актів; у більшості наданих до перевірки актах виконаних підрядних робіт не вірно зазначена адреса будівництва та інше. Також не надано жодних документів, що підтверджують транспортування матеріалів та інших товарно-матеріальних цінностей  на об’єкт будівництва.

У ході проведення перевірки не було випадків визнання документів не дійсними, а зафіксовані порушення стосувалися основним чином неналежного складання первинних документів з реквізитами ТОВ «Сінтезіс Інжиніринг».

На даний час скарга ТОВ «Комплекс Пушкінський» на податкові повідомлення-рішення, винесені за результатами планової виїзної перевірки, перебуває на розгляді в ДФС України.